^Do góry
 • 1 Warsztaty terapii zajęciowej przy Fundacji Społecznej "Razem"
  97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Polna 56a tel. 44 724 67 54, tel.kom. 509 449 414 e-mail: wtz.razem@vp.pl
 • 2 Uczestnicy.
  40-stu uczestników podzielonych na 5 osobowe grupy w 9 pracowniach: stolarskiej, informatyczno - edukacyjnej, podtrzymywania umiejętności społecznych, aktywizacji społecznej, artystycznej, rękodzieła, plastycznej, decoupage i ogrodniczej
 • 3 Rehabilitacja.
  Rehabilitacja społeczna i zawodowa, która ma na celu możliwie najpełniejsze funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w społeczeństwie i przygotowanie ich do podjęcia pracy zawodowej.
 • 4 Cykliczne imprezy.
  Cykliczne imprezy kulturalne m.in. "Święto u Dobrych Aniołów", "Majówka integracyjna - Kiermasz Rozmaitości" i sportowe "Tomaszowski Turniej w Boccia dla Osób Niepełnosprawnych".
 • 5 Zapraszamy.
  od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 - 15.00
baner

Aktualności

Informacja

  Drodzy Uczestnicy, Rodzice i Opiekunowie, wiemy że z niecierpliwością czekacie na powrót do WTZ, i  że pojawiły się pierwsze informacje na temat możliwości wznowienia zajęć na WTZ.

BARDZO WAS PROSIMY JESZCZE O CHWILĘ CIERPLIWOŚCI, CZEKAMY NA DECYZJĘ WOJEWODY ŁÓDZKIEGO ORAZ PROCEDURY ZWIĄZANE Z COVID-19, KTÓRE BĘDĄ STOSOWANE NA WTZ.

  W TROSCE O WASZE I NASZE ZDROWIE ORAZ NASZYCH NAJBLIŻSZYCH MUSIMY BYĆ PRZYGOTOWANI W 300% NA PROWADZENIE TERAPII. PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE NASZE ZAJĘCIA TERAPEUTYCZNE MUSZĄ W TYM MOMENCIE ZUPEŁNIE INACZEJ WYGLĄDAC NIŻ DO TEJ PORY, MUSIMY ZASTOSOWAĆ I WYBRAĆ NOWE METODY ORAZ FORMY PRACY Z UCZESTNIKAMI. SAMO ZAOPATRZENIE WTZ W ŚRODKI OCHRONY I DEZYNFEKCJI WYMAGAJĄ NABYCIA ODPOWIEDNICH ŚRODKÓW, KTÓRE NIE WYWOŁAJĄ ALERGII ITP.

PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ - ZARZĄD F.S. RAZEM ORAZ KIEROWNIK I KADRA WTZ RAZEM.

 

 >>> Archiwum wiadomości

Nasi Darczyńcy

Razem

Zdjęcie dnia

dsc_0212.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

2013 WTZ FS RAZEM |