Darczyńcy

Z całego serca dziękuję wszystkim tym, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny i zechcieli pomóc mi  w wyremontowaniu mojego mieszkania.

Szczególne podziękowania składam:

1. Anonimowemu darczyńcy oraz pracownikom pańskiej firmy.
  2. Fundacji Społecznej "Razem", ul. Polna 56a w Tomaszowie Maz.
  3. Firmie "EGO" - Tomasz Jasiński
  4. Panu Piotrowi Goździkowi
  5. FHU "Dalmet" - Krzysztof Milczarek
  6. Firmie Pożyczkowej "GWARANT" - Sebastian Szmigielski
  7. Tomaszowi Łucka
  8. "GROSZ-POL" - Waldemar Grochowalski
  9. "AGROSKŁAD" - Ujazd
  10. P.B. "ARTOM" Sp. z o.o
  11. Firmie  "GETMAR" - Usługi Remontowo - Budowlane
  12. Państwu Beacie i Dariuszowi Michta
  13. Państwu Krzysztofikom - właścicielom Sklepu Hydraulicznego w Ujeździe
  14. Przewodniczącemu Zarządu Regionu Piotrkowskiego NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" -P. Zbigniewowi Bogusławskiemu
  15. P.H.U. GRABEX - Paweł Grabek
  16. Hurtowni - "Planta Jarkpol"
  17. Panu Grzegorzowi Kałwie
  18. Pani Małgorzacie Wilonowskiej
  19. Uczestnikom Turnusu - Pogorzelica 2015

Serdecznie dziękuję Panom, którzy wykonali prace remontowe w moim mieszkaniu po niższych cenach.

Szczególne podziękowania składam rodzicom uczestników WTZ przy F.S. "Razem" oraz Kadrze WTZ "RAZEM", w tym Anecie Adamczyk za okazaną bezinteresowną pomoc.

"Dobroć dawania innym, zawsze do Nas wraca"

Wdzięczna Iwona Szymańska - uczestniczka WTZ

przy  Fundacji Społecznej "Razem", ul Polna 56a

w Tomaszowie Maz.

Drodzy Darczyńcy - serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie. Bez Was nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tak wiele!

P.P.H.U. ŻARNOWICA  MIROSŁAW SMEJDA

Z.P.M. NOWAKOWSKI

ZAJAZD "PLAN"

F.P.H."KARCZEWSKI" MARIAN KARCZEWSKI

F.H.U. "OLA" MONIKA GAWĘDA

P.P. "ELBO" ELŻBIETA CŁAPA

F.H. "ALEKSANDRA" MIKSA RYSZARD

P.P.H.U. "BEATA" TERESA SIUDAK

Jeżeli Twoja Firma może pomóc nam finansowo lub w inny sposób, prosimy o skontaktowanie się z nami. To miejsce czeka na Twoje logo.