Pomoc psychologiczna
Wywiad z psychologiem WTZ
Jakie zajęcia prowadzi pani z uczestnikami WTZ?
Każdy z uczestników realizuje indywidualny program rehabilitacji i terapii, który jest tworzony i weryfikowany na podstawie zgromadzonych dokumentów, wywiadu w domu rodzinnym, obserwacji, działań i zachowań w Warsztacie oraz szczegółowej oceny. Jest on realizowany w pracowni wiodącej i innych pracowniach według indywidualnych potrzeb. Programy są okresowo oceniane, modyfikowane i doskonalone. Prowadzone jest także wsparcie psychologiczne i zajęcia integracyjne, nabywania umiejętności społecznych, odbywają się konsultacje indywidualne oraz zajęcia psychoedukacyjne.
Ile razy w tygodniu odbywają się zajęcia z psychologiem?
Spotykamy się trzy razy w tygodniu po dwie godziny.
Czy uczestnicy chętnie współpracują z panią na zajęciach?
Wszyscy chętnie współpracują ale czasem zdarza się sytuacja trudna, z którą staramy się wspólnie uporać. Motywujemy się do podjęcia aktywności, wspólnie razem rozwiązujemy aktualne problemy życia codziennego. Ponadto prowadzone są różne formy zajęć rozwijające umiejętności życia codziennego:
Czy uczestnicy lubią spotkania z panią ?
To pytanie powinno być skierowane do uczestników zajęć warsztatowych. Mam nadzieje że prowadzone przeze mnie zajęcia są ciekawe, a rozmowy indywidualne dają możliwość wypowiedzenia swoich trosk i służą każdemu wsparciem.
Jakie są tego efekty?
Coraz więcej osób zgłasza swoje problemy i prosi o rozmowę indywidualną. Zajęcia psychoedukacyjne oraz ogólnousprawniające zapewniają stałą stymulację funkcji poznawczych.
Do celów głównych prowadzonych zajęć należy:
Dziękuję za miłą rozmowę
PSYCHOLOG
mgr URSZULA ŁASKA
Wtorek 9.00 - 11.00
Środa 10.00 - 12.00
Czwartek 9.00 - 11.00