^Do góry
 • 1 Warsztaty terapii zajęciowej przy Fundacji Społecznej "Razem"
  97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Polna 56a tel. 44 724 67 54, tel.kom. 509 449 414 e-mail: wtz.razem@vp.pl
 • 2 Uczestnicy.
  40-stu uczestników podzielonych na 5 osobowe grupy w 9 pracowniach: stolarskiej, informatyczno - edukacyjnej, podtrzymywania umiejętności społecznych, aktywizacji społecznej, artystycznej, rękodzieła, plastycznej, decoupage i ogrodniczej
 • 3 Rehabilitacja.
  Rehabilitacja społeczna i zawodowa, która ma na celu możliwie najpełniejsze funkcjonowanie osób niepełnosprawnych w społeczeństwie i przygotowanie ich do podjęcia pracy zawodowej.
 • 4 Cykliczne imprezy.
  Cykliczne imprezy kulturalne m.in. "Święto u Dobrych Aniołów", "Majówka integracyjna - Kiermasz Rozmaitości" i sportowe "Tomaszowski Turniej w Boccia dla Osób Niepełnosprawnych".
 • 5 Zapraszamy.
  od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 - 15.00
baner

Rehabilitacja

 

Pracownia rehabilitacyjna

 

 

  Pracownia rehabilitacyjna jest dość skromną pracownią ale każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu pojeździć na rowerkach, postepować  na steperze, poprawić ogólną sprawność na materacach, poćwiczyć na podwieszkach lub pobiegać na bieżni. W ciepłe dni możemy pograć w siatkówkę, porzucać do kosza lub zagrać w badmintona na świeżym powietrzu. Wykonywane ćwiczenia są dostosowane do jednostki chorobowej uczestnika i jego możliwości ruchowych. Każdy uczestnik ćwiczenia ma raz w tygodniu ale bez ograniczeń ruchowych. Efektem tego jest dobre samopoczucie, lepsza kondycja i polepszenie sprawności ruchowej.

 

 

 

Nasi Darczyńcy

Razem

Zdjęcie dnia

img_0083.jpg

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

2013 WTZ FS RAZEM |